הגמ"ח-גמילות חוגים
 מיזם החוגים 
שקופית1.JPG

תלמידים יקרים: 
ביהדות גמילות היא מצווה של עשיית חסד עם הזולת הכוללת כל סוג של עזרה וסיוע החל מעזרה פיזית, כספית וחלה בנחום אבלים ועשיית שמחה בקרב לבם של אנשים. אני נרגשת להציג בפניכם את הגמ"ח האישי של בית הספר שלנו- גמילות חוגים. 

בתקופת קורונה שכזו בית הספר פותח בפניכם את המעורבות החברתית, אותה כל תלמיד נדרש לבצע כחלק מהתנאים לקבלת תעודת בגרות מלאה ומאפשר לכם למצוא חוג/ תחום  בנושא שאתם אוהבים, מחוברים ולהיות מפעילי החוג בעצמכם. 


גמ"ח זה מאפשר לכם להשתבץ למעורבות שהיא מקוונת , אשר לא מצריכה יציאה מהבית וסכנה להידבק והיא תהיה פתוחה עבורכם כל עוד בית הספר ומקומות ההתנדבות השונים סגורים ולא מאפשרים התנדבות פיזית. 

איך זה עובד?
1. בוחרים בחוג מתוך הרשימה בהתאם להיכרות שלכם עם עצמכם, לאישיות שלכם, ליכולות שלכם, לתחום החוג שמושך אתכם ובו אתם שולטים ומסוגלים להעביר מהידע שלכם לאחרים. 


2. לאחר השיבוץ, כל קבוצת תלמידים שנרשמה לאותו חוג תקבל הכשרה והסבר על אופן פתיחת החוג, ימי החוג, דרך העברתו לקהל הנרשמים לו וכו'.


3. כל תלמיד שבחר חוג יבנה תכנית עבודה לעצמו שתכלול: נושאים שיועברו בחוג, איסוף  סרטונים ומידע מהאינטרנט שישמשו  להעברת החוג, חשיבה על איפה יעבור החוג: בזום/בפייסבוק/ באינסטגרם/ בסמארט/ בכל דרך מקוונת אחרת . את תכנית העבודה יעלה כל תלמיד באתר יעודי לכך שהלינק אליו יישלח במהלך חופשת סוכות. 


4. תלמיד שישלח תכנית עבודה יקבל הודעה אישית מרכזת המעורבות החברתית שתאשר לו להשתבץ לחוג שלו באפליקציית הTRIBU ולהתחיל להפעיל את החוג ע"פ תכנית העבודה שבנה. 


5. ברגע שיפתח החוג, בכל יום פעילות של החוג יימלא התלמיד את שעת ההתחלה והסיום באפליקציית ה-TRIBU עד אשר יגיע ל60 השעות הנדרשות בכיתה י'.


6. כיוון שהחוג הינו מקוון ברשתות החברתיות או באפליקציות המאפשרות הקלטה, תהיה עדות לכל מפגש שיתקיים בחוג, ובסיומו של החוג לפני תעודות המחצית, רכזת המעורבות החברתית ו/או המחנך האישי יאשרו את שעות המעורבות.